login:     hasło:       zapomniałem/am hasła
Uczniowski Klub Kolarski Stowarzyszenie UKKS Oriens Chojnów -

Aktualności

Miniony weekend to dla zawodników UKKS ORIENS mnóstwo emocji.
Miniony weekend to dla zawodników UKKS ORIENS mnóstwo emocji. Staneli na starcie trzech ważnych zawodów w różnych odległych miejscach w Polsce. Aleksandra Krowicka reprezentowała klub w Pucharze Polski w kolarstwie szosowym Koziegłowy, Eliminacje do OOM #3 oraz w Pabianicach na Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim o Puchar Bogumiły Matusiak Memoriał Marka Wojny gdzie zajęła 10 miejsce.
data publikacji: 2020-08-05 07:49
 
ROMAN LEWANDOWSKI
Trenuje MTB od 2015 roku. Najbardziej kręci go XC chociaż startował też przez trzy lata w maratonach Strefy Sudety MTB. Jego największe osiągnięcia to drugie i trzecie miejsce w Górale na Start w kategorii Masters, dwa sezony z bardzo dobrą i równą jazdą (przejechanie całych dwóch cykli - 2 lata wszystkich eliminacji) Strefy Sudety MTB. W DH 13 miejsce (Szyba DH Race) w 2018 roku. W klubie MTB WALIM TEAM od 4 lat. Na codzień saxofinista w zespole POZYTYWNI. A od czerwca trener w klubie UKKS Oriens Chojnów sekcja MTB. Roman witamy w zespole!
data publikacji: 2020-08-05 07:41
 
Projekt BUS dla UKKS ORIENS Chojnów
Jakiś czas temu prowadziliśmy zbiórkę pieniędzy na upragniony środek transportu dla zawodników i ich sprzętu. Dzięki nieocenionej pomocy Burmistrza Chojnowa Pana Jana Serkiesa oraz darczyńców wspólnymi siłami zebraliśmy potrzebną kwotę na zakup odpowiedniego samochodu. Obecnie auto zostało odpowiednio doposażone w bagażnik do transportu rowerów oraz dzięki Firmie Big Form zostało oklejone barwami klubowymi. W imieniu zawodników, osób związanych z Klubem Oriens chcemy bardzo wszystkim podziękować za wsparcie przy projekcie BUS. DZIĘKUJEMY!!!!!!!!
data publikacji: 2020-08-05 07:37
 
Poszukujemy trenerów
UWAGA Sympatycy kolarstwa, coś dla Was. Jeśli lubisz spędzać aktywnie swój wolny czas i jeździć na rowerze chcieli byśmy zaprosić Cię do współpracy z nami.W związku z rosnącym zainteresowaniem naszym klubem i dużą ilością chętnych chcemy jak najlepiej wykonać swoją pracę i spełnić oczekiwania zawodników. Niestety mamy za mało trenerów. Jeśli chciał byś nam pomóc i miło spędzić czas z grupą fantastycznych dzieci z pasją przy okazji podzielić się swoją wiedzą, umiejętnościami i wytrzymałością zapraszamy do kontaktu. Tel. 728 548 790
data publikacji: 2020-01-13 07:43
 
...mówimy o tym głośno....Mamy To! VWolontariat Motor Polska
Otrzymaliśmy 10.000 PLN darowizny od Volkswagen Motor Polska sp. z o.o. na realizację projektu „Bike&Fun”. Volkswagen Motor Polska w Polkowicach od kilku lat poprzez program wolontariatu pracowniczego VWolontariat wspiera projekty mające na celu poprawę warunków społeczności lokalnej.
data publikacji: 2019-10-10 11:14
 
1 | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | 8  | 9  | 10  | starsze >>


Herb miasta do scrolla (szerokość: 30 / wysokość: 30)  Nasz klub działa dzięki dotacji z Urzędu Miasta Chojnowa.
Herb miasta do scrolla (szerokość: 30 / wysokość: 30) Nasz klub otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu "Klub".