Aktualności

Gala Kolarska w Dzierżoniowie
14 listopada w Kinoteatrze "Zbyszko" w Dzierżoniowie odbyła się Gala Kolarska podsumowująca sezon 2014. W tym dniu nagradzani byli najlepsi kolarze minionego sezonu. Nasi kolarze w kategorii junior młodszy/ juniorka młodsza zajęli czołowe miejsca w klasie MTB. Nikola Pawlikowska została najlepszą zawodniczką na Dolnym Śląsku a Karol Rokus zajął drugie miejsce wśród najlepszych zawodników. GRATULACJE.
data publikacji: 2014-11-22 22:30

ŚWIDNICA GP MTB 2014
Puchar Starosty Powiatu Świdnickiego dla najlepszej drużyny w zawodach kolarskich MTB 13.07.2014. Kolarze UKK "ORIENS MTB " za zajęte miejsca w wyścigu zdobyli najmniejszą ilość punktów co pozwoliło zdobyć puchar. Hanna Konarzewska, Nikola Pawlikowska, Aleksandra Baranowska i Karol Rokus są bohaterami zdobytego trofeum.
data publikacji: 2014-07-18 13:38

Mistrzostwa Dolnego Śląska - Jelenia Góra -Cieplice 8-9. 03.
Mistrzynią Dolnego Śląska w kolarstwie przełajowym 2014 została Aleksandra Baranowska, II wicemistrzem wywalczyła Nikola Pawlikowska oraz tytuł II wicemistrza kolarstwie przełajowym przypadł Karolowi Rokusowi. Zawodnicy walczyli w kategorii junior młodszy.Ładnie pojechały najmłodsze zawodniczki w kategorii 11-12 lat. Anita Małek zajęła 2 miejsce a Hanna Konarzewska miejsce 6. Był to pierwszy sprawdzian po zimowej przerwie i wszyscy zawodnicy potwierdzili dobrą kondycję wytrzymałościową.
data publikacji: 2014-03-12 23:13

Tygodniowy plan zajęć treningowych
wtorek : godz. 17 - siłownia / godz.18 - sala gimnastyczna, czwartek : godz. 17 - siłownia / godz. 18 - sala gimnastyczna, piątek : godz. 16 - siłownia, sobota : godz. 11 - park koło orlika ul. Kilińskiego
data publikacji: 2014-01-14 20:34

Jelenia Góra TROPHY Maja Włoszczowska MTB Race
Trzecie miejsce Aleksandry Baranowskiej i siódme Janka Konarzewskiego to wyniki przywiezione przez chojnowski klub kolarski z wyjazdu do Jeleniej Góry na prestiżowe zawody - Jelenia Góra TROPHY Maja Włoszczowska MTB Race. Zawody z cyklu Lang Team Grand Prix MTB to elita światowego kolarstwa górskiego. Do stolicy Karkonoszy przyjechali mistrzowie świata, Europy i Polski.
data publikacji: 2013-07-18 08:48

<< nowsze | 5  | 6  | 7  | 8  | 9 | 10  | 11  | 12  | 13  | 14  | starsze >>

Herb miasta do scrolla (szerokość: 30 / wysokość: 30)  Nasz klub działa dzięki dotacji z Urzędu Miasta Chojnowa.
Herb miasta do scrolla (szerokość: 30 / wysokość: 30) Nasz klub otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu "Klub".