W ubiegłą niedzielę (19.08.2018) nasza drużyna wzięła udział w zawodach
XIV Grand Prix MTB Solidarności w Jaworzynie Śląskiej

Wyniki wyścigu XIV Grand Prix MTB Solidarności 19.08.2018r. Jaworzyna Śląska


Kategoria żak:
Jeżewski Konrad - 1 miejsce
Sobczak Alan - 4 miejsce
Jarosławski Arkadiusz - 8 miejsce
Kiełbowicz Michał - 11 miejsce
Pułka Miłosz - DNF

Kategoria młodziczki:
Skrzynecka Martyna - 5 miejsce

Junior młodszy:
Miller Jakub - 6 miejsce

Dzieci 2008 - 2006
Kaszowski Krzysztof - 3 miejsce
Marciniec Miłosz - 5 miejsce
Miller Kamil  - 6 miejsce
Mazurkiewicz Łukasz - 9 miejsce

Dzieci 2009 - 2011:
Michnej Marcel - 3 miejsce
Balwierz Ziemowit - 4 miejsce
Marciniec Igor - 5 miejsce
Jarosławski Szymon - 6 miejsce
Mastalerz Maja - 8 miejsce
Jeżewski Fabian - 9 miejsce 

Dzieci przedszkolne 2 - 6 lat:
Jeżewska Lena - 6 miejsce
Wilk Julia - 8 miejsce
Michnej Milena - 9 miejsce
Jarosławski Sebastian - 10 miejsce

Młodzież niezrzeszona 13 - 15 lat:
Borowiec Bartosz- 1 miejsce
Bieliński Łukasz - 2 miejsce
Wilk Bartosz - 4 miejsce

GRATULACJE!!!!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W ubiegłą sobotę (16.06.2018) nasza drużyna wzięła udział w zawodach
V GRAND PRIX POGRANICZA
MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA XC
- NOWA RUDA

W kategorii ŻAK (rocznik 2006 - 2007) na pierwszym miejscu uplasował się Konrad Jeżewski!
Piąte miejsce w tej samej kategorii zajął nasz kolejny zawodnik - Alan Sobczak!
Na miejscu dziewiątym dojechał Arek Jarosławski. Dziesiąte miejsce zajął Miłosz Pułka.
Miejsce dwunaste w tej kategorii przypadło Michałowi Kiełbowicz.

W kategorii MŁODZICZKA (rocznik 2004 - 2005) szóste miejsce zdobyła Martyna Skrzynecka.

Kategoria Skrzaty (chłopcy):
Kaszowski Krzysztof 4m-ce
Balwierz Ziemowit 6m-ce
Marciniec Miłosz 7m-ce
Miller Kamil 8m-ce
Michnej Marcel 11m-ce
Graban Kamil 12m-ce
Mazurkiewicz Łukasz 14m-ce

Kategoria Skrzaty (dziewczęta):
Amelia Graban 1m-ce

Kategoria Skrzaciątka (chłopcy):
Marciniec Igor 2m-ce
Jarosławski Szymon 3m-ce
Jeżewski Fabian 6m-ce

Dziewczynki do lat 6:
Jeżewska Lena 1m-ce

Chłopcy do lat 6:
Balwierz Mieszko 3m-ce
Jarosławski Sebastian 5m-ce

Nielicencjonowani do lat 11-12:
Bzduń Piotr 5m-ce
Furman Kamil 6m-ce

GRATULUJEMY!!!!!!!!!!!!



DOLNOŚLĄSKA GALA KOLARSKA - SOBÓTKA, 17.11.2017 R.

(szerokość: 750 / wysokość: 562)

(szerokość: 750 / wysokość: 562)

(szerokość: 750 / wysokość: 562)

(szerokość: 750 / wysokość: 562)

(szerokość: 750 / wysokość: 562)

(szerokość: 750 / wysokość: 562)


Wyniki Challange DZKol 2017


Wiktoria Brożyna

(szerokość: 213 / wysokość: 275)

Kolarstwo Szosowe, kategoria: młodziczka, miejsce PIERWSZE

Wiktoria Brożyna

(szerokość: 213 / wysokość: 275)

Kolarstwo MTB, kategoria: młodziczka, miejsce DRUGIE

Amelia Sznajdrowicz


(szerokość: 213 / wysokość: 275)

Kolarstwo MTB, kategoria: młodziczka, miejsce TRZECIE

Gabriel Kondziołka

(szerokość: 213 / wysokość: 275)

Kolarstwo MTB, kategoria: młodzik, miejsce TRZECIE


Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz

Herb miasta do scrolla (szerokość: 30 / wysokość: 30)  Nasz klub działa dzięki dotacji z Urzędu Miasta Chojnowa.
Herb miasta do scrolla (szerokość: 30 / wysokość: 30)