W ubiegłą niedzielę (19.08.2018) nasza drużyna wzięła udział w zawodach
XIV Grand Prix MTB Solidarności w Jaworzynie Śląskiej
Wyniki wyścigu XIV Grand Prix MTB Solidarności 19.08.2018r. Jaworzyna Śląska
Kategoria żak:
Jeżewski Konrad - 1 miejsce
Sobczak Alan - 4 miejsce
Jarosławski Arkadiusz - 8 miejsce
Kiełbowicz Michał - 11 miejsce
Pułka Miłosz - DNF
Kategoria młodziczki:
Skrzynecka Martyna - 5 miejsce
Junior młodszy:
Miller Jakub - 6 miejsce
Dzieci 2008 - 2006
Kaszowski Krzysztof - 3 miejsce
Marciniec Miłosz - 5 miejsce
Miller Kamil - 6 miejsce
Mazurkiewicz Łukasz - 9 miejsce
Dzieci 2009 - 2011:
Michnej Marcel - 3 miejsce
Balwierz Ziemowit - 4 miejsce
Marciniec Igor - 5 miejsce
Jarosławski Szymon - 6 miejsce
Mastalerz Maja - 8 miejsce
Jeżewski Fabian - 9 miejsce
Dzieci przedszkolne 2 - 6 lat:
Jeżewska Lena - 6 miejsce
Wilk Julia - 8 miejsce
Michnej Milena - 9 miejsce
Jarosławski Sebastian - 10 miejsce
Młodzież niezrzeszona 13 - 15 lat:
Borowiec Bartosz- 1 miejsce
Bieliński Łukasz - 2 miejsce
Wilk Bartosz - 4 miejsce
GRATULACJE!!!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
W ubiegłą sobotę (16.06.2018) nasza drużyna wzięła udział w zawodach
V GRAND PRIX POGRANICZA
MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA XC - NOWA RUDA
W kategorii ŻAK (rocznik 2006 - 2007) na pierwszym miejscu uplasował się Konrad Jeżewski!
Piąte miejsce w tej samej kategorii zajął nasz kolejny zawodnik - Alan Sobczak!
Na miejscu dziewiątym dojechał Arek Jarosławski. Dziesiąte miejsce zajął Miłosz Pułka.
Miejsce dwunaste w tej kategorii przypadło Michałowi Kiełbowicz.
W kategorii MŁODZICZKA (rocznik 2004 - 2005) szóste miejsce zdobyła Martyna Skrzynecka.
Kategoria Skrzaty (chłopcy):
Kaszowski Krzysztof 4m-ce
Balwierz Ziemowit 6m-ce
Marciniec Miłosz 7m-ce
Miller Kamil 8m-ce
Michnej Marcel 11m-ce
Graban Kamil 12m-ce
Mazurkiewicz Łukasz 14m-ce
Kategoria Skrzaty (dziewczęta):
Amelia Graban 1m-ce
Kategoria Skrzaciątka (chłopcy):
Marciniec Igor 2m-ce
Jarosławski Szymon 3m-ce
Jeżewski Fabian 6m-ce
Dziewczynki do lat 6:
Jeżewska Lena 1m-ce
Chłopcy do lat 6:
Balwierz Mieszko 3m-ce
Jarosławski Sebastian 5m-ce
Nielicencjonowani do lat 11-12:
Bzduń Piotr 5m-ce
Furman Kamil 6m-ce
GRATULUJEMY!!!!!!!!!!!!
DOLNOŚLĄSKA GALA KOLARSKA - SOBÓTKA, 17.11.2017 R.
Wyniki Challange DZKol 2017Wiktoria BrożynaKolarstwo Szosowe, kategoria: młodziczka, miejsce PIERWSZEWiktoria BrożynaKolarstwo MTB, kategoria: młodziczka, miejsce DRUGIE
Amelia SznajdrowiczKolarstwo MTB, kategoria: młodziczka, miejsce TRZECIEGabriel KondziołkaKolarstwo MTB, kategoria: młodzik, miejsce TRZECIE
Informacje o najbliższych zawodach: