login:     hasło:       zapomniałem/am hasła
Uczniowski Klub Kolarski Stowarzyszenie UKKS Oriens Chojnów - Zawody i wydarzenia

Miniony weekend to dla zawodników UKKS ORIENS mnóstwo emocji. Staneli na starcie trzech ważnych zawodów w różnych odległych miejscach w Polsce. Aleksandra Krowicka reprezentowała klub w Pucharze Polski w kolarstwie szosowym Koziegłowy, Eliminacje do OOM #3 oraz w Pabianicach na Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim o Puchar Bogumiły Matusiak Memoriał Marka Wojny gdzie zajęła 10 miejsce.

Konrad Jeżewski w niedzielę reprezentował natomiast klub w II Pucharze Wójta Gminy Jabłonka. Eliminacje OOM #3. Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS. Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek. Udało się wywalczyć 2 miejsce oraz 6, choć trasa nie była prosta ponieważ bardzo techniczna.

W sobotę grupa wojowników stanęła też na starcie Ligi MTB w Wałbrzychu. Były upadki, upał, ale przede wszystkim zabawa i rywalizacja:

Młodzik:
Arkadiusz Jarosławski - 21
Miłosz Pułka - 22

Żak:
Ziemowit Balwierz - 13
Antoni Filipowicz - 12
Miłosz Marciniec - 18
Marcel Michnej - 23

Skrzat:
Igor Marciniec - 4
Szymon Jarosławski - 5
Filip Równanek - 10

Krasnale:
Sebastian Jarosławski- 1


Kalendarz zawodów na sezon wyścigowy 2020

Pliki do pobrania:
Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz

Herb miasta do scrolla (szerokość: 30 / wysokość: 30)  Nasz klub działa dzięki dotacji z Urzędu Miasta Chojnowa.
Herb miasta do scrolla (szerokość: 30 / wysokość: 30) Nasz klub otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu "Klub".