Aktualności

Kolejne sukcesy UKK Oriens MTB!!!
W miniony weekend odbyły się kolejne zawody kolarskie w których udział wzięła chojnowska grupa UKK Oriens MTB. Impreza odbyła się w Jeżowie Sudeckim. Była to czasówka zaliczana do punktacji Dolnośląskiego Związku Kolarskiego (DZKol) w klasyfikacji klubowej i indywidualnej zawodników. Uczestnicy imprezy startowali w odstępie 60 sekund, warunki pogodowe sprzyjały, choć pod sam koniec zaczął padać deszcz. Jak wiadomo nasz klub specjalizuje się w kolarstwie górskim, jednak ostatnimi czasy osiąga coraz to lepsze rezultaty w kolarstwie szosowym.
data publikacji: 2012-07-18 09:52
 
Nasz Mistrz Dolnego Śląska - Przemek Kaczmarek z Chojnowa!
W sobotę, 2 czerwca, w Czarnym Borze odbyła się trzecia edycja zawodów MTB Cross Country "Górale na Start". Przygotowana trasa była niebezpieczna i bardzo wymagająca pod względem technicznym. Liczne kamienie oraz korzenie spowodowały wiele upadków podczas wyścigu. Nasi kolarze spisali się znakomicie osiągając następujące wyniki:
data publikacji: 2012-07-18 09:51
 
46 Mały Wyścig Pokoju za nami. UKK Oriens MTB wypadł znakomicie!
W minioną sobotę i niedzielę odbyły się zawody kolarskie w których udział wzięła grupa UKK Oriens MTB. Był to 46 Mały Wyścig Pokoju, który podzielono na trzy etapy. Sobotnia impreza odbyła się w Bogaczowie, natomiast niedzielne zmagania były w Ratowicach. Obie trasy były bardzo wymagające i odbywały się na szosie. Nasza grupa nie specjalizuje się w tego typu wyścigach, jednak udało się osiągnąć kolejne sukcesy.
data publikacji: 2012-07-18 09:50
 
NUTELLA MINI TOUR DE POLOGNE – dwójka zawodników z Chojnowa!
Sandra Traczyk oraz Przemek Kaczmarek z UKK Oriens MTB Chojnów reprezentować będą województwo Dolnośląskie podczas wyścigu Nutella Mini Tour De Pologne – Nadzieje Olimpijskie 2012! Łącznie z naszymi zawodnikami na wyścig do Krakowa z regionu pojedzie szóstka kolarzy.
data publikacji: 2012-07-13 16:58
 
"Czasówka" w upale
W miniony weekend siedmiu zawodników UKK Oriens MTB Chojnów wzięło udział w Mistrzostwa Dolnego Śląska w „czasówce” na trasie 11 km – Gryfów Śląski - Proszówka. Zawody te były jednocześnie czwartym wyścigiem kolarskim o Puchar Św. Anny z Proszówki.
data publikacji: 2012-07-13 16:56
 
<< nowsze | 9  | 10  | 11  | 12  | 13 | 14  | starsze >>


Herb miasta do scrolla (szerokość: 30 / wysokość: 30)  Nasz klub działa dzięki dotacji z Urzędu Miasta Chojnowa.
Herb miasta do scrolla (szerokość: 30 / wysokość: 30) Nasz klub otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu "Klub".