Aktualności

Złoto dla Chojnowa!
Miniony weekend dla młodych kolarzy z chojnowskiego klubu UKK Oriens MTB był okresem ciężkiej pracy. Trzeciego, czwartego i piątego dnia sierpnia miejscowy zespół wybrał się do – kolejno – Tuszyna, Ostroszowic i Jaczkowa skąd przywiózł kilka sukcesów, do czego zresztą zdążył już nas przyzwyczaić.
data publikacji: 2012-08-25 12:21
 
Sandra Traczyk deklasuje rywalki! Sukcesów UKK Oriens MTB Chojnów ciąg dalszy
Miniony weekend był bardzo pracowity dla kolarzy UKK Oriens MTB. Nasi reprezentanci tym razem wybrali się do Olesznej, gdzie w niedzielę 29 lipca walczyli o cenne punkty klasyfikacji indywidualnej i drużynowej. Impreza rozpoczęła się o godzinie 11.00. Warunki pogodowe nie ułatwiały rywalizacji, było bardzo parno i duszno. Przez krótki moment nawet pokropił deszcz. Przygotowana trasa nie była specjalnie wymagająca, kolarze zmagali się na drodze asfaltowej, polnej oraz niewielkich podjazdach. Największym utrudnieniem dla startujących było błoto zalegające na drodze.
data publikacji: 2012-08-25 12:19
 
"Czasówka" w upale
W miniony weekend siedmiu zawodników UKK Oriens MTB Chojnów wzięło udział w Mistrzostwa Dolnego Śląska w „czasówce” na trasie 11 km – Gryfów Śląski - Proszówka. Zawody te były jednocześnie czwartym wyścigiem kolarskim o Puchar Św. Anny z Proszówki.
data publikacji: 2012-07-18 09:56
 
Wieści z trasy... UKK Oriens MTB na Mistrzostwach Polski LZS
23 czerwca w Strzelcach Krajeńskich odbyły się Mistrzostwa Polski Ludowych Zespołów Sportowych i Otwarte Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików. W zawodach wzięło udział pięciu naszych zawodników: Nikola Pawlikowska, Sandra Traczyk, Przemek Kaczmarek, Karol Rokus oraz Kamil Jędraszczyk.
data publikacji: 2012-07-18 09:55
 
UKK Oriens MTB wzięło udział w III Etapie Małego Wyścigu Pokoju
III Etap Małego Wyścigu Pokoju odbył się w tym roku w Miliczu. Impreza rozpoczęła się w samo południe. Lekko zachmurzone niebo i słaby wiatr w niczym nie przeszkadzały zawodnikom. Zawody odbyły się w centrum miasta, a poprzedziły je występy m.in. ostatnich finalistów You Can Dance. Całość przygotowana była na najwyższym poziomie. Wyznaczona trasa obejmowała odcinek 1300m. Każda grupa kolarska miała inną ilość okrążeń do pokonania. Dziewczynki występujące w kategorii Młodziczek miały do przejechania pięć kółek, chłopcy natomiast dwanaście. Nasz najstarszy reprezentant Jan Konarzewski występujący jako Junior Młodszy musiał pokonać aż 15 okrążeń.
data publikacji: 2012-07-18 09:54
 
<< nowsze | 8  | 9  | 10  | 11  | 12 | 13  | 14  | starsze >>


Herb miasta do scrolla (szerokość: 30 / wysokość: 30)  Nasz klub działa dzięki dotacji z Urzędu Miasta Chojnowa.
Herb miasta do scrolla (szerokość: 30 / wysokość: 30) Nasz klub otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu "Klub".