Albumy we wszystkich kategoriach

XIII Grand Prix MTB Solidarności
Album zawiera zdjęcia z zawodów XIII Grand Prix MTB Solidarności, które odbyły się w Jaworzynie Śląskiej w dniu 20.08.2017. Nasze młodziczki, Amelia Sznajdrowicz i Wiktoria Brożyna zajęły odpowiednio drugie i trzecie miejsce. GRATULACJE!
data publikacji: 2017-08-24 12:41
 
IV Grand Prix Pogranicza
Album zawiera zdjęcia z zawodów IV Grand Prix Pogranicza Mistrzostwa Dolnego Śląska XC, które odbyły się w Nowej Rudzie w dniu 18.06.2017. Nasze "młodziczki" znowu dały popis umiejętności i zajęły drugie i trzecie miejsce na "pudle". Gratulacje. Zapraszamy do obejrzenia foto relacji.
data publikacji: 2017-06-23 06:52
 
II LIGA MTB XC - Wałbrzych
Album zawiera zdjęcia z zawodów, które odbyły się w ramach II edycji LIGII MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej ZDKOL challange kat. młodzik. Trzecie zawody w tej serii odbyły się na bardzo trudnej technicznie trasie w Wałbrzychu. Podobnie, jak w zawodach w Starych Bogaczowicach nasze zawodniczki, Wiktoria i Amelia zajęły odpowiednie drugie i trzecie miejsce. Gabriel był tym razem szósty, ale jechał wspaniale. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wyścigu.
data publikacji: 2017-05-22 08:35
 
II LIGA MTB XC - Stare Bogaczowice
Album zawiera zdjęcia z zawodów, które odbyły się w ramach II edycji LIGII MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej ZDKOL challange kat. młodzik. Podobnie, jak w ubiegłych zawodach, nasza drużyna spisała się fenomenalnie! Drugie miejsce Wiktorii i trzecie Amelii oraz piąte miejsce Gabriela. To dopiero drugie zawody w całej serii a my już jesteśmy w ścisłej czołówce! B R A W O ! ! !
data publikacji: 2017-05-18 17:07
 
II Edycja Walim
Album zawiera zdjęcia z zawodów II Edycja Walim, rozgrywanych w ramach II LIGA MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej ZDKOL challenge kat. młodzik. Nasza drużyna wzięła udział w tych zawodach w dniu 22.04.2017 w miejscowości Walim. Efektem startu w zawodach było zajęcie pierwszego miejsca przez Wiktorię Brożyna, drugiego przez Amelię Sznajdrowicz oraz trzeciego przez Gabriela Kondziołka. Zawody były pierwszymi w tym sezonie. GRATULACJE!
data publikacji: 2017-04-25 12:02
 
<< nowsze | 1  | 2  | 3 | 4  | starsze >>


Herb miasta do scrolla (szerokość: 30 / wysokość: 30)  Nasz klub działa dzięki dotacji z Urzędu Miasta Chojnowa.
Herb miasta do scrolla (szerokość: 30 / wysokość: 30) Nasz klub otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu "Klub".